Përshkrimi i librit:

Rrëfenja për vajza është një përmbledhje magjepsëse e përrallave klasike nga autorë të famshëm, përfshirë Lewis Carroll, Frances Hodgson Burnett, Kenneth Grahame dhe Louisa May Alcott. Shumëllojshmëria e ilustrimeve mahnitëse na paraqet gjallërinë e disa prej personazheve më të dashur në letërsi.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: EduAlba 

Botuar në: 2012

ISBN: 978-9928-121-31-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 512

Përmasat e librit: 175 x 225 x 43 mm

Grupmosha: (3-6) vjeç

Rrëfenja për vajzat - Fiona Waters

CHF37,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë