Përshkrimi i librit:

ky libër përmban 5 rrëfenja. Kjo përmbledhje e rrallë rrëfenjash 5-minutëshe do t’i argëtojë shumë fëmijët dhe ju, teksa ua lexoni ato. Ndërkohë që kafshët komunikojnë me njëra-tjetrën dhe përjetojnë aventurat e tyre gazmore, fëmijët do të mësojnë shumë për to, por edhe do të zbaviten pa fund. Njihuni me gjelin që u ngjir, me zogun që niset për aventura, takoni gomarin që ngul këmbë për të marrë pjesë në garën e talenteve, sepse edhe ai e ka një talent të veçantë. Ndihuni pjesë e kësaj ferme gazmore ku ngjajnë vërtet ndodhi të rralla.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-28-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 3-6 vjeç

Rrëfenja të fermës - (Përralla për 5 minuta)

SKU: 978-9928-240-28-6
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë