Përshkrimi i librit:

Zini një qoshk të ngrohtë dhe lexoni këtë përmbledhje me 7 rrëfenja të dimrit! Në to do të njiheni me Ronin, të cilit babi i bleu rroba të reja, sepse donte të bëhej astronaut, me iriqen Irna që, si dhuratë për ditëlindje, donte vetëm të binte dëborë, me pinguinët patinatorë, të cilët po merrnin pjesë në garën e patinazhin në Arenën e Akullit, me Çipmankën, që luante thesaresh me gjyshen e saj, por edhe me personazhe të tjera interesante. Ilustrimet zënë pjesën më të madhe të librit dhe janë aq të bukura e “të ngrohta”, sa duken si të gjalla.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN:978-9928-287-18-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 4-7 vjeç

Rrëfenjat e Dimrit - (Përrallëza të zgjedhura)

SKU: 978-9928-287-18-2
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë