nga: John Medina

 

Përshkrimi i librit:

Gjashtë gjëra që mësohen nga ky liber:

1. Foshnjat kapin gjithçka!

2. Flisni shumë dhe ëmbel.

3. JO TV, para moshës 2 vjeçare.

4. Bëheni të ndihet e SIGURTË.

5.Kujdes me MENYRËN si e lavdëroni.

6. Femijët kanë emocione mundohu ti kuptosh dhe shpjegosh.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dritan

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9995-624-98-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 348

Rregullat e Trurit për Bebe - John Medina

SKU: 978-9995-624-98-8
CHF26,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë