nga: Arjan Konomi

 

Përshkrimi i librit:

"Jetët legjendë të
figurave kaq
madhështore, me të metat dhe cilësitë e
tyre, përbëjnë romanin më estetikisht të bukur, pas më pasionalisht rrëqethës dhe më realisht
të ndërtuar të historisë së mbarë
njerëzimit".
Lexuesi do të zbulojë tek SAGA 2 jetët e personazheve të mëdha botërore : Vladimir Iliç Lenin, Mata Hari, Luigji XIV, Mari Kyri dhe Aleksandri i Madh...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Papirus

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-325-05-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 430

Saga e jetëve legjendë 2 - Arjan Konomi

SKU: 978-9928-325-05-1
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë