nga: Arjan Konomi

 

Përshkrimi i librit:

‘’Vendosa ta shkruaj këtë libër me qëllim që t’I sjellë lexuesit shqiptar, copëza jete të personazheve të jashtëzakonshëm që përbëjnë pjesë të rëndësishme, të trashgimisë historike njerëzore, nxitur nga dëshira për të kënaqur një mendje kozmopolite, në kërkim të njohjes, të kulturës dhe erudicionit.’’

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Papirus

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-152-45-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 425

Saga e jetëve legjendë 1 - Arjan Konomi

SKU:  978-9928-152-45-9
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë