nga: T. Harv Eker

 

Përshkrimi i librit:

Për pesë minuta jam në gjendje ta parashikoj të ardhmen tënde financiare për gjithë jetën! Si? Duke identifikuar prototipin tënd personal të parave dhe suksesit." Në këtë libër që të transformon jetën, do të mësosh si të identifikosh e të ndreqësh prototipin tënd të parave dhe të shtosh të ardhurat në mënyrë të ndjeshme. Lexoje dhe u bëfsh i pasur! "Sekretet e Mendjes Milionere" shpjegon pse disa njerëz janë të destinuar të jenë të pasur, ndërsa të tjerët të rropaten gjithë jetën. Nëse doni t'i mësoni arsyet, lexojeni këtë libër!"-Robert G. Allen, autori i Rrymave të shumëfishta të të ardhurave. "Ky është libri më i fuqishëm, bindës dhe praktik, që keni lexuar ndonjëherë në lidhje me paratë. Ai përmban plot ide, zbulime dhe strategji që do t'ju ndryshojnë përgjithmonë mënyrën e të menduarit dhe rezultatet."-Brian Tracy, autori i “Të bëhesh i pasur sipas mënyrës tënde”. "Ende po heq keq për para? Mbase për faj të prototipit tënd financiar? Lexoje këtë libër dhe shih se ç'transformime rrënjësore do të pësosh!"-John Gray, autori i Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Artini

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9951-690-23-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 204

Përmasat e librit: 140 x 199 x 16 mm

Sekretet e mendjes milionere - T. Harv Eker

SKU: 978-9951-690-23-2
CHF21,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë