nga: Florence Scovel Sin

 

Përshkrimi i librit:

Ta zhvillojmë intuitën dhe parandjenjën, të besojmë në sukses, në mrekulli dhe ato do të realizohen. Imagjinata është gërshëra e mendjes, e cila qep ngjarjet ne jetën tonë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Titanic

Botuar në: 2006

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 136

Sekreti i suksesit dhe i lumturisë - Florence Scovel Sin

CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë