Përshkrimi i librit:

Njohja e fëmijës me makinat - llojet dhe funksionin e tyre, si dhe me sjelljen në trafik.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Edualba Press

Viti i Botimit: 2015

ISBN: 978-6082-084-22-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 10

Grupmosha: (3-6) vjeç

Semafori në Udhëkryq - Libra me tinguj dhe prekje

SKU: 978-6082-084-22-0
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë