Përshkrimi i librit:

Këtu dy botime speciale janë dritare e shkëlqyer për beben tuaj që të komunikojë me botën në hapat e para të jetës së tij: Të mësojë fjalët e para dhe të njihet me kafshët që shkaktojë gëzim tek vogëlushi juaj. Ky set është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç. Me këto dy botime ju i keni shtuar më shumë gëzim familjes tuaj...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Formati: me kapak të trashë

Grupmosha: 0-3 vjeç

Seria “18 Melodi” - Libra me tinguj dhe prekje (0-3 vjeç)

CHF42,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë