nga: Joshua Foer

 

Përshkrimi i librit:

Shëtitje në hënë me Ajnshtajnin” merr nga zbulimet më të fundit, nga një histori e papritur e memories dhe nga teknika të mentalistëve për të transformuar kuptimin tonë të të mbajturit mend. Përmes odisesë së tij të jashtëzakonshme, ne fitojmë një vlerësim të thellë për një dhuratë të cilën të gjithë e zotërojmë, por që shpeshherë e harrojmë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-265-22-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 298

Shëtitje në hënë me Ajnshtajnin-Arti dhe shkenca e të mbajturit mend gjithçka

SKU: 978-9928-265-22-7
CHF29,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë