Përshkrimi i librit:

“Shantaram”, një vepër madhështore nga Gregory David Roberts, jeta e të cilit në botën e krimit dhe arratisjeve është po aq interesante sa ajo e një personazhi të trilluar. Me një projeksion të fortë autobiografik, si një tërësi reflektimesh vjen edhe vepra Shantaram. Bazuar mbi jetën e autorit, ky roman është pa dyshim prezantimi i parë i denjë i një zëri të jashtëzakonshëm në letërsi.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Living

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-216-31-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 370

Përmasat e librit: 150 x 225 x 25 mm

Shantaram - vell 1, Gregory David Roberts

SKU: 978-9928-216-31-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë