nga: Phil Knight

 

Përshkrimi i librit:

Një sagë e mrekullueshme e inovacionit, mbijetesës, dhe triumfit e themeluesit të kompanisë Nike. Udhëtim i një heroi të jashtëzakonshëm, një rrëfim epik për besimin, vendosmërinë e pashembullt, ekselencën, dështimin, triumfin, mençurinë e fituar me mund dhe dashurinë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2019

ISBN: 9789928265173

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 494

Shitësi i këpucëve

CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë