nga: Elena Kocaqi

 

Përshkrimi i librit:

Elena Kocaqi Levanti ka mbaruar studimet për Histori me medalje të artë në Universitetin e Tiranës dhe më pas po në këtë universitet kreu studimet për juridik dhe shkenca politike. Ka mbaruar studimet pasuniversitare Master dhe është në proces doktorature. 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dodona Press

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-4616-0-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 544

Shqipëria dhe Fuqitë e Mëdha 1878-1918 - Elena Kocaqi

SKU: 978-9928-4616-0-5
CHF39,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë