nga: Deepak Chopra

 

Përshkrimi i librit:

Një udhëzues praktik për përmbushjen e ëndrrave tuaja. Ky është një libër të cilin do ta çmoni për të gjithë jetën, pasi në faqet e tij, gjenden sekretet për realizimin e të gjithë ëndrrave tuaja. Në librin Shtatë ligjet shpirtërore të suksesit, Deepak Chopra nxjerr thelbin e mësimeve të tij në shtatë parime të thjeshta dhe të fuqishme, të cilat mund të zbatohen lehtësisht për krijimin e suksesit në çdo fushë të jetës suaj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-265-00-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 115

Shtate ligjet shpirterore te suksesit - Deepak Chopra

SKU: 978-9928-265-00-5
CHF21,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë