nga: Susan Magee

 

Përshkrimi i librit:

Nëntë muaj me këshilla praktike dhe të vërteta të pamohueshme.

E vështirë nuk do të thotë se do te pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pegi

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9928-175-10-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 288

Shtatzania ditë pas ditë - Susan Magee

SKU: 978-9928-175-10-6
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë