nga: Dale Carnegie

 

Përshkrimi i librit:

Ky libër i shqyrton këto aspekte të udhëheqësisë apo lidershipit - dhe jo vetëm kaq - për të ofruar strategji që na ndihmojnë të bëjmë përpara në profesionin tonë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-721-77-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 216

Si të bëhesh udhëheqës i Zoti - Dale Carnegie

SKU: 978-9951-721-77-6
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë