nga: Leil Lowndes

 

Përshkrimi i librit:

A nuk i admironi edhe ju njerëzit e suksesshëm që duket se "kanë gjithçka në dorë"? I shihni teksa flasin plot vetëbesim nëpër takime biznesi, ose qetë-qetë nëpër festa me shoqërinë. Ata gëzojnë punët më të mira, partnerët më të bukur, miqtë më të spikatur, llogaritë bankare me të majme e vendbanimet më në modë. Nuk janë më të shkolluar se ju. As më të pashëm se ju! Ndaj dhe, si është kjo punë? Çështja qëndron në faktin se këta njerëz kanë një mënyre më të shkathët për t'u marrë me qëniet e tjera njerëzore.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9951-721-52-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 346

Përmasat e librit: 130 x 205 x 31 mm

Si të flasim me këdo - Leil Lowndes

SKU: 978-9951-721-52-3
CHF24,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë