nga: Dale Carnegie

 

Përshkrimi i librit:

Si të mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh”, trajton emocione dhe ide shumë të vlefshme. Ky libër është tërheqës për t'u lexuar dhe i thjeshtë për t'u zbatuar. Le t'ju ndryshojë dhe t'ju përmirësojë edhe ju. Nuk keni pse të jetoni me shqetësimin dhe ankthin që ju pengon të bëni një jetë të plotë, aktive dhe të lumtur!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pegi

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99956-58-51-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 382

Si të mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh

CHF19,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë