Përshkrimi i librit:

Nëse lexon në këtë libër përrallën e sirenës së vogël, atëherë, për çdo ndodhi të sajën, do të dëgjosh edhe një tingull shoqërues. Kënga e saj e ditëlindjes, zhurma e fishekzjarrëve, oshëtima e dallgëve, klithma e pulëbardhave, gajasja e shtrigës dhe kambanat e dasmës do të duken aq të vërteta, ndërsa shtyp butonët përkatës në të djathtë të librit. Por ky libër edhe të shkathtëson, sepse do të mund të krijosh me duart e tua edhe gjashtë mozaikë, çdonjëri prej të cilëve krijon një skenë të përrallës.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9995-665-11-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 3-6 vjeç

Sirena e vogël - Përralla me mozaikë dhe muzikë

SKU: 978-9995-665-11-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë