nga: Oliver Jens Schmitt

 

Përshkrimi i librit:

Skënderbeu nga Oliver Jens Schmitt: Në vazhdën e jetëshkrimeve dhe monografive të shumta kushtuar Gjergj Kastriotit, “Skënderbeu” i Schmittit është portreti më i plotë, i ndërtuar me mjetet e historiografisë moderne, me një depërtim të pazakontë në shoqërinë, në protagonistin dhe personazhet kryesore rreth Aleksandërit të ri.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fjala

ISBN: 978-99956-67-50

Fletët: 573

 

Skënderbeu - Oliver Jens Schmitt

SKU: 978-99956-67-50
CHF32,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë