Përshkrimi i librit:

Duke u dashuruar me shkrimtaren e bukur e të suksesshme Kejt Harter, regjisori televiziv Nik Uoterman mendonte sinqerisht se po përpiqej të nënshtronte zemrën e një gruaje të lirë. Por Kejti që i ishte përgjigjur me gjithë shpirt ndjenjës së Nikut, nuk mund të bëhej gruaja e tij—për arsyen e thjeshtë se ajo ishte e martuar, dhe megjithëse martesa e saj ishte tragjike, divorci ishte i pamundur…

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99956-86-29-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 420

Përmasat e librit: 146 x 206 x 30 mm

Stinë pasioni -Danielle Steel

SKU: 978-99956-86-29-1
CHF22,50Price