Përshkrimi i librit:

Isabella dhe Amadeo ishin pjesë e një shoqërie ndërkombëtare dhe udhëheqës të padiskutueshëm të një sipërmarrje mode në Romë, të lidhur së bashku me një dashuri të thellë. Pastaj papritmas ëndrra e tyre u shkërmoq teksa Amadeo u zhduk përgjithmonë. A mundet Isabella ti thotë lamtumirë të kaluarës dhe të guxojnë për të dashur përsëri?

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99956-86-26-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 342

Përmasat e librit: 144 x 205 x 23 mm

Të dashurosh përsëri -Danielle Steel

SKU: 978-99956-86-26-0
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë