nga: Rexhep Qosja

 

Përshkrimi i librit:

Fol shkurt, sa më shkurt. Kudo e kurdo në dritë e në terr është mirë të flasësh shkurt!Sa më shkurt pavarësisht kush është e me kë flet, sa më shkurt sidomos me prokurorët e rinj, sa më shkurt me gjykatësit e vjetër, shkurt me priftërinjtë e çdo feje, shkurt me profesorët e zgjuar, shkurt me mjekët e çmuar dhe me gratë e hirta, nëse u flet gjatë  ta kthejnë shkurt dhe bosh, bosh, bosh!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Toena

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-277-95-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 494

Të fshehtat e treguara - Rexhep Qosja

SKU: 978-9928-277-95-4
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë