nga: Madeleine Albright

 

Përshkrimi i librit:

Ish-sekretarja Amerikane e Shtetit Madeleine Albright vjen me një tjetër libër, reflektim rreth fuqisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në epokën tonë. Botimi është shoqëruar me një parathënie të ish-presidenit Bill Clinton. Libri vjen në shqip nga Engjëllushe Shqarri.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-251-17-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 380

Të fuqishmit dhe i plotfuqishmi - Madeleine Albright

SKU: 978-9928-251-17-4
CHF41,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë