nga: Harper Lee

 

Përshkrimi i librit:

Një nga rrëfimet më të dashura të të gjitha kohërave. "Të vrasësh zogun përqeshës" ka fituar çmimin Pulitzer dhe është përkthyer në më shumë se dyzet vende të botës duke u shitur në më shumë se 30 milionë kopje; edhe filmi i bazuar në këtë roman është ndjekur nga një numër shumë i madhe shikuesish. Sipas një ankete të zhvilluar në bibliotekat e Amerikës është cilësuar romani më i mirë i shekullit të njëzetë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Omsca 1

Botuar në: 2009

ISBN: 978-99943-41-48-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 324

Të vrasësh zogun përqeshës - Harper Lee

SKU: 978-99943-41-48-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë