nga: Saim Koc

 

Përshkrimi i librit:

Një libër brilant nga Saim Koç mbi magjinë e komunikimit të shëndoshë dhe human – një komunikimi që i bënë marrëdhëniet njerëzore më të shëndosha dhe më humane.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Efekos

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9951-660-56-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 150

Të Zotërosh Komunikimin - Saim Koc

SKU: 978-9951-660-56-3
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë