nga: Sophie Kinsella

 

Përshkrimi i librit:

Popi është në panik, dhe ndërsa kërkon e tmerruar unazën e humbur, çfarë shikon në një kosh mbeturinash? Një celular të ri që duket sikur po pret pikërisht atë. Është një çast. Dhe është i saji. Nuk mund tia lejojë vetes luksin e dyzimit, jo në këtë moment. Po i kujt është ai telefon? Dhe kujt i drejtohen ato mesazhet e çuditshme që merr? Popi nuk ka kohë të bëjë shumë pyetje. I duhet të gjejë unazën, ka një dasmë për të organizuar dhe disa çështje të lëna pezull me vjehrrit e ardhshëm. Ajo nuk e di se ai telefon dhe i panjohuri me të cilin do të përballet do ti pështjellojnë jetën.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dituria

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-103-67-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 368

Ta kam numrin - Sophie Kinsella

SKU: 978-9928-103-67-3
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë