nga: Sun Tzu

 

Përshkrimi i librit:

Tao Te Ching është libri më i rëndësishëm i mënyrës së të menduarit dhe filozofisë Taoiste. Ky libër, sipas legjendës, ishte shkruar pak a shumë rreth vitit 600 para Krishtit dhe autor i tij qe Lao Tzu, Mjeshtri i Vjetër, për të cilin thuhet se ishte një arkivist i Oborrit Perandorak gjatë Dinastisë Zhou.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9951-721-35-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 112

 

Tao Te Ching, Shtegu dhe virtyti i tij - Sun Tzu

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë