nga: Ajten Pllana

 

Përshkrimi i librit:

Janë tetëdhjetë rrëfime që përmbledhin një jetë, shumë përvoja, ngjarje, e pjesëza historie të shkruara me shumë nostalgji, humor e gjuhë të pakomplikuar. Janë thesar si për autoren dhe fëmijët e saj, por edhe për lexuesin e një jete të përshkruar në këto tregime që e kanë pasur një arsye edhe peshë të madhe për t’u strehuar në kujtesën e saj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botimet KOHA

ISBN: 978-9951-685-75-7

Formati: me kapak të hollë

 

Tetëdhjetë Vjet Tregime - Ajten Pllana

SKU: 978-9951-685-75-7
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë