nga: Rupi Kaur

 

Përshkrimi i librit:

Autorja bestseller e The New York Times, Rupi Kaur, “Milk and honey”, vjen me vëllimin e dytë me poezi; një udhëtim vibrues dhe shërues për rritjen dhe shërimin. Libri është i ndarë në pesë kapituj, dhe shoqërohet me ilustrimet e vetë autores. Ky është një libër i dedikuar për dashurinë, në të gjitha format e saj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9951-721-53-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 254

Përmasat e librit: 130 x 195 x 22 mm

The sun and her flowers - Rupi Kaur

SKU: 978-9951-721-53-0
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë