Përshkrimi i librit:

Ndiq aventurat hap pas hapi në këtë thesar rrëfenjash mahnitëse. Njihu me personazhet e lezetshme, që nga sypatrëmburi ,Pirat Peti e deri tek i fuqishmi Megaçun dhe shumë e shumë të tjerë. Nuk ka pikë dyshimi që këtë përmbledhje plot aventura dhe ilustrime të mrekullueshme do ta pëlqejnë të gjithë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-240-13-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 98

Përmasat e librit: 250 x 255 x 12 mm

Grupmosha: 4+ vjeç

Thesari im i parë me rrëfenja fantastike

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë