Përshkrimi i librit:

Këto katër rrëfenja magjepsëse me personazhe vërtet të veçanta do të të përpijnë. Këtu do të takosh një zanë shkatarraqe që nuk sheh mire nga sytë, një vajzë të vogël me një mik të ngushtë dhe shumë të tjera secila me nqa një aventurë fantastike, që do të duash t’i shijosh pa fund.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-240-14-9

Formati: me kapak të trashë 

Fletët: 98

Përmasat e librit: 250 x 255 x 12 mm

Grupmosha: 4+ vjeç

Thesari im i parë me rrëfenjat më të bukura

CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë