Përshkrimi i librit:

Për të gjithë fëmijët që kërkojnë të mësojnë gjëra të reja për botën. Për të gjithë të rriturit që duan të ndajnë histori gazmore dhe plot humor me të vegjlit e tyre.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dija

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-507-96-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 78

Grupmosha: (9-15) vjeç

Tom Sojeri detektiv - Mark Tuein

CHF7,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë