Përshkrimi i librit:

Një libër i veçantë për vogëlushin tuaj; ai mund ta lexojë, teksa luan me këtë traktor të vërtetë, që ka një formë interesante dhe... rrota! Një libër i këndshëm për syrin, por edhe ndryshe nga të tjerët; ai përmban edhe përrallën edhe lojën, pasifëmija mëson duke u argëtuar me një libër që i ngjan një lodre. E kush nuk do të donte “të shfletonte” një traktor, për të mësuar se çfarë punësh bën me të fermer qenushi?!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-34-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 1-3 vjeç

Traktori - Libër me rrota (1-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-34-7
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë