nga: ELIOTT BEHAR

 

Përshkrimi i librit:

Është libër që do duhej ta lexonin krejt anëtarët e delegacionit të Kosovës, që duan ti vazhdojnë negociatat pa kusht! Negociatat që nuk e njohin të kaluarën tragjike, në të cilat kurrë nuk u kërkua që Serbia të kërkonte falje për krimet dhe për fshehjen e tyre. Është libër që do të duhej ta lexonin edhe në BE, para se të insistonin për marrëveshje pa i përfillur viktimat e vërteta.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botimet Koha

ISBN: 978-9951-685-74-0

Formati: me kapak të hollë

 

TREGOJI BOTËS - ELIOTT BEHAR

SKU: 978-9951-685-74-0
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë