Përshkrimi i librit:

Jeni gati për të udhëtuar drejt qytetit të madh? Atje do të na çojë makinist maçoku. Rrugës, ai do të na tregojë detin e kaltër, do të ngjitë e do të zbresë kodra, do të ndalojë nëpër stacione për të marrë e për të lënë udhëtarë. Sa i këndshëm është ky libër-lodër, që i ngjan një lokomotive me rrota! Sa i bukur do të jetë ky udhëtim, i shoqëruar me një tekst të këndshëm e tëlehtë për t’u përthidhur, si dhe me ilustrime shumëngjyrëshe! Bëhuni gati shpejt! Treni ka ndalur në stacion dhe nuk pret!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-35-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 1-3 vjeç

Treni - Libër me rrota (1-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-35-4
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë