• Përshkrimi i librit:

  Ky libër i njeh fëmijët me pjesët e trupit dhe si funksionon organizmi ynë.

   

  Detaje të librit:

  Shtëpia Botuese: Albas

  Botuar në: 2015

  ISBN: 978-9928-022-50-9

  Formati: me kapak të trashë

  Fletët: 12

  Grupmosha: 3-6 vjeç

  Trupi im - Libra me tinguj dhe prekje

  CHF22,50Price

   Thjesht paguani online
   Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

   Mundësitë e pagesës

   Transporti

   Socials

   • Facebook
   • Instagram

   Përfitoni nga ofertat tona

   Regjistrohu për newsletter tonë