Përshkrimi i librit:

Na ishin njëherë shtatë keca që jetonin të lumtur me mama dhinë në një kasolle në mes të pyllit, derisa, një ditë prej ditësh, ujku i lig u trokiti në derë... A dëshiron të dëgjosh si troket ujku në derë? Atëherë, shtyp butonin me figurën e ujkut. Duke shtypur butonët e tjerë, sipas figurës që ata tregojnë, do të dëgjosh çaste nga ndodhitë më pikante të kësaj përralle. Më tej, edhe një lojë për ty: gjashtë mozaikë që mund t’i krijosh vetë, që do të të shkathtësojnë duart edhe mendjen.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9994-376-99-5

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 3-6 vjeç

Ujku dhe shtatë kecat - Përralla me mozaikë dhe muzikë

SKU: 978-9994-376-99-5
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë