nga: Jojo Moyes

 

Përshkrimi i librit:

Lu Klarku di plot gjëra. Di sa hapa janë nga stacioni i autobusit deri në shtëpi. Di që i pëlqen të punoj në barin “Simitja me gjalpë”, di që nuk është e sigurt në dashurinë për Patrikun. Ajo që Luja nuk di është se do të humbas punën dhe se, ato që do t’i ndodhin më pas, do ta bëjnë normale… Will Trejnëri e di që aksidenti me motor i ka hequr dëshirën për të jetuar. E di që gjithçka i duket pa vlerë e pa gëzim dhe e di mënyren se si mund t’i japë fund gjithë kësaj. Ajo që Will nuk di është se Luja do të hyjë në botën e tij me një larmi ngjyrash. Dhe asnjëri prej tyre nuk e di se ka për ta ndryshuar tjetrin një here e përgjithmonë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Uegen

Botuar në: 2012

ISBN: 978-9928-03-173-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 391

Përmasat e librit: 140 x 205 x 23 mm

Unë më parë se ti - Jojo Moyes

SKU: 978-9928-03-173-0
CHF24,00Price