nga: Guillaume Musso

 

Përshkrimi i librit:

I mbërthyer në krizën e frymëzimit, fillikat dhe pa një dysh në xhep shkrimtari Tom Bojd nuk po arrinte ta fuste në hulli të mbarë romanin e tij të fundit. Ndihej si i zënë në çark, një kurth që rrezikonte ta shkatërronte.

Derisa një natë, gjatë një stuhie të furishme i duket se bie pre e një halucinacioni, në tarracë i shfaqet një vajzë, misterioze dhe perri e bukur. I thotë se është protagoniste e romanit të tij, e rënë në botën reale nga një fjali e lënë pezull prej tij.

Dhe nëse Tomi nuk do t'i kthehej të shkruarit, ajo do të vdiste. Duket absurde, e megjithatë... e megjithatë Tomi e beson. Sepse është marrëzisht i dashuruar me të.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Bota Shqiptare

Botuar në: 2008

ISBN: 978-9928-00-304-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 416

Vajza e letrës - Guillaume Musso

SKU: 978-9928-00-304-1
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë