Përshkrimi i librit:

Pas librit “Vajza, lani fytyren” autorja bestseller Rachell Hollis, dhe një nga spikeret motivuese më të kërkuara në botë vjen me një botim të ri në shqip: ”Ky libër ofron një plan pa ndroje për të përqafuar dhe arritur synimet tuaja: “Unë besoj se ne mund ta ndryshojmë botën. Por në fillim duhet të ndalojmë së jetuari me frikën nga gjykimi për atë që jemi”

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-265-18-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 288

 

Vajza, mjaft me shfajësime -Rachel Hollis

SKU: 978-9928-265-18-0
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë