Përshkrimi i librit:

Petri i vogël e kalon tërë ditën mbi traktorin e tij të bukur, duke u marrë me punët e fermës. Libri e fton fëmijën që të mësojë dhe të argëtohet, duke luajtur me Petrin dhe traktorin e tij të verdhë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-02-242-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

Vogëlushi: Traktori i Petrit -Emilie Beaumont

SKU: 978-9928-02-242-4
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë