Përshkrimi i librit:

Gastonit të vogël i pëlqen shumë të pilotojë. Me avionin e tij ai ngjitet mbi re dhe formon figura në qiell. Në këtë libër tregohet se sa bukur është të drejtosh një avion dhe të fluturosh sipër reve.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-02-243-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

Vogëlushi: Zjarrfikësja e Leos -Emilie Beaumont

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë