nga: Napoleon Hill

 

Përshkrimi i librit:

Ne këtë vepër fuqidhënëse dhe të pabotuar kurrë më parë, autori legjendar për zhvillimin personal, Napoleon Hill, ndan parimet e tij të suksesit, një seri zakonesh dhe mendësish të cilat ju japin themelet për një sukses që ju ndryshon jetën.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Minerva

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-265-14-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 232

Zakonet e suksesit

SKU: 978-9928-265-14-2
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë