Përshkrimi i librit:

Seria “Zbuluesit e vegjël” është e veçantë. Secili prej librave që e përbëjnë atë, siç është “Kandrrat”, ka më shumë se 30 kapakë. Ja, në këtë libërth gazmor, po t’I ngrini një nga një këta kapakë, do të zbuloni brenda e jashtë tyre botën e kandrrave. Është njësoj si një lojë. E dini? Po ta keni përpara, mezi do të prisni të shihni sidomos ç’ka brenda kapakëve. Pra, shihini nga afër disa prej krijesave që i kemi rrotull, që përdridhen, zvarriten dhe zbukurojnë natyrën. Zbuloni mrekullitë fluturake, insektet ndërtuese e ato me ngjyra të ndezura, si edhe thyerësit e rekordeve.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2018

ISBN: 978 9928 240 81 1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 16

Përmasat e librit: 210 x 230 mm

Grupmosha: 10+ vjeç

Zbuluesit e vegjël: Kandrrat - Grup Autorësh

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë