• Përshkrimi i librit:

  Zbulues të vegjël, është çasti juaj! Le të ndizemi si raketë dhe të lëshohemi në hapësirë për të zbuluar Sistemin Diellor dhe më tej. Në libër do të zbuloni shumë informacione interesante, edhe nën dritaret e brendshme që do t’i hapni me duart tuaja, sepse kështu bën një zbulues: gjen të dukshmen dhe të fshehurën. Këtu do të mësoni se si janë planetët, çfarë ndodh me Diellin, ç’janë vrimat e zeza dhe se si zbriti njeriu në Hënë. Sa shumë gjëra duhet të eksplorosh, zbulues i vogël astronaut!


  Certifikuar për sigurinë nga BE

   

  Detaje të librit:

  Shtëpia Botuese: Aeditions

  Botuar në: 2018

  Formati: me kapak të trashë

  Fletët: 16

  Përmasat e librit: 210 x 230 mm

  Grupmosha: (3-6) vjeç

  Zbuluesit e vegjël: Në hapësirë

  CHF18,50Price