Përshkrimi i librit:

Seria “Zbuluesit e vegjël” është e veçantë. Secili prej librave që e përbëjnë atë, siç është “Thellë në det”, ka më shumë se 30 kapakë. Ja, në këtë libërth gazmor, po t’i ngrini një nga një këta kapakë, do të zbuloni brenda e jashtë tyre thellësinë e detit. Është njësoj si një lojë. E dini? Po ta keni përpara, mezi do të prisni të shihni sidomos ç’ka brenda kapakëve. Pra, zhytyni e zbuloni një botë krejt tjetër nën valë, thesare të fshehura, karakatina anijesh, peshq të mrekullueshëm dhe rreziqe oqeanike.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2018

ISBN: 978 9928 240 82 8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 16

Përmasat e librit:  210 x 300 mm

Grupmosha: (3-6) vjeç

Zbuluesit e vegjël: Thellë në det - Ruth Martin

CHF18,50Price