Përshkrimi i librit:

Është vënë re se ndër lodrat më të dashura e më argëtuese për fëmijët e vegjël janë zjarrfikëset. Ndaj në dyqanet e lodrave të zë syri shpesh lloj-lloj zjarrfikësesh. Por ne, për ata që I pëlqejnë shumë, po sjellim këtë libër të vogël me butonin e madh të kuq e tërheqës. Nëse fëmijët vendosin gishtin e vockël dhe e shtypin pakëz, do të dëgjojnë sirenën e zhurmshme të zjarrfikëses: Ni-na, ni-na! Sa argëtuese që është!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-77-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Zjarrfikësja e Kuqe - Libra me një tingull (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-77-4
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë